Зараз в ефірі:

Олексій Бежевець: невдовзі іноземців залучатимуть до лав Сил оборони через рекрутингові центри

09.07.2024
Олексій Бежевець: невдовзі іноземців залучатимуть до лав Сил оборони через рекрутингові центри

Торік у листопаді Міноборони запустило проєкт рекрутингу в ЗСУ. По всій країні почали відкриватися центри, через які українці можуть обрати службу у бажаному підрозділі. Про перспективи залучення іноземців до лав Сил оборони розповів уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець у програмі “Вчасно про” на Армія FМ.

Олексій Бежевець наголосив, що окрім українців, іноземці також зможуть долучитися до Сил оборони України через рекрутинговий центр. За його словами, цю ініціативу реалізують найближчим часом.

– Рекрутувати іноземців можна і треба. І це в найближчих планах. Це буде реалізовано.

За словами Бежевця, українцям за кордоном можуть запропонувати рекрутинг з можливістю проходження базового навчального курсу.

– Були певні дискусії про те, що можливо варто спробувати це зробити й дати можливість людям, які мають певні перестороги, страхи, наприклад українцям в Польщі, комунікувати безпосередньо з частинами і далі вже йти по треку: рекомендаційний лист, я знаю, куди їду і що мене чекає.

Україна враховує іноземний досвід з рекрутингу, проте й іноземці зацікавлені в напрацюваннях наших фахівців, зауважив Олексій Бежевець.

– Нещодавно звернулася одна з країн НАТО. Хоче до нас приїхати цілою делегацією, подивитися, як тут працюємо, який досвід, перейняти, зрозуміти й так далі.  Ми теж проаналізували досвід США, Великобританії та ще кількох європейських країн ще наприкінці минулого року. Відповідно, сформували модель, за якою ми хочемо рухатися. І ми її зараз впроваджуємо.  

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток