Олесь Кромпляс: Проект «Війна поруч» — це маленький вклад в нашу боротьбу

13.06.2018
Олесь Кромпляс: Проект «Війна поруч» — це маленький вклад в нашу боротьбу

В ефірі Армія Фм Олесь Кромпляс привітав із річницею звільнення міста всіх маріупольців та розповів про проект «Війна поруч».

Олесь Кромпляс активіст, доброволець, документаліст та воєнний кореспондент. Учасник революції гідності. За чотири роки війни Олесь Кромпляс побував на всіх ділянках фронту. Автор статей та фоторепортажів з Маріуполя, Іловайська, ДАПу, Дебальцево, Широкіно, Промзони Авдіївки, Шахти “Бутівка”, Щастя, Мар’їнки.

Олесь Кромпляс: Проект «Війна поруч» це мій маленький вклад в нашу боротьбу. Проект складається з кількох частин. Першу кияни та гості міста могли побачити вчора. Це 20 скульптур розміщених на центральних вулицях Києва. Вони нагадають перехожим, що війна поруч і дуже рано розслаблятися, треба консолідуватися навколо війська, допомагати армії.

Міські ж інсталяції простоять місяць в Києві. Скульптури мають показати людям, що війна поруч, таким чином, щоб всі могли підійти до людських силуетів та доторкнутися до порешечених місць від куль та уламків снарядів.

Силуети будуть розташовані на Михайлівській площі, набережній на Поштовій площі, в парках ім. Сагайдачного та Шевченка, на Майдані Незалежності та біля станцій метро “Олімпійська”, “Льва Толстого”, “Хрещатик”, “Арсенальна”, “Золоті ворота”, “Палац спорту”, “Поштова площа” та “Контрактова площа”.

І друга частина - це моя виставка «Лінія фронту». До неї входять фотографії, що зроблені з перших днів війни. Вона присвячена 4-чю звільнення українських міст від ворога. Виставка ілюструє мій досвід по звільненню Маріуполя. Війна з’явилася для мене раптово. Так вийшло, що 4 роки тому я потрапив на фронт, 12 червня, і наступного дня я потрапив в Маріуполь. Тому, частина фотографій зроблена під час штурму міста. Там також опубліковані мої спогади пов’язані з першими днями війни.

Довідка: виставка «Лінія фронту» триватиме з 13 червня до 24 червня 2018 року, з 10:00 до 22:00, без вихідних, за адресою: Національно-просвітницький центр “Трансформер”, вул. Велика Житомирська 19-Б. Вхід вільний.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток