Оновлення: Локалізація вибухів на складах в Ічні

09.10.2018
Оновлення: Локалізація вибухів на складах в Ічні

17:00. Рятувальники локалізували осередки пожежі, яка виникла у наслідок вибухів на території складу боєприпасів поблизу Ічні на Чернігівщині.

Детальніше розповів начальник Управління комунікації та преси Міністерства оборони України полковник Олексій Чернобай.

 

 

«На території 6 арсеналу, де відбулася НП, у 500 метрів чути вибухи. Зараз на місці працюють комісії на чолі з Начальником Генерального штабу, заступник міністра оборони. Станом на 17:00 вдалося значно локалізувати осередки НП, спостерігаються вибухи боєприпасів невеликих калібрів та боєприпасів до стрілецької зброї. Працює декілька груп аеророзвідки, які постійно моніторять ситуацію. Хочу підкреслити, що зараз немає загорання, спостерігається задимлення. На території арсеналу є три пожежні танки та три інженерні машини розгородження», - розповів Чернобай.

«Хочу наголосити, що в 6 населених пунктах працюють військовослужбовці військової служби правопорядку, патрулі, які надають допомогу місцевому населенню та здійснюють заходи щодо профілактики мародества. Допомога відбувається в тому, щоб ідентифікувати ті уламки боєприпасів, які опинилися на території населених пунктів, організувати взаємодію з ДСНС  щодо їх ліквідації. А також проведення роз’яснувальної роботи місцевому населенню щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами. У населених пунктах поблизу арсеналу працюють групи військового співробітництва, які надають допомогу місцевому населенню, роздають продуктові набори», - додав Олексій Чернобай.

13:30. Самоорганізовується і місцеве населення. Почали розгортання польової кухні прості ічнянці. Будуть кормити всіх бажаючих. Польову кухню КП-130 виділив Ічнянський районний військовий комісаріат.

12:30. З нами на зв’язку спеціальний кореспондент Олександр Штупун. Він перебуває на Чернігівщині, де вранці почали вибухати склади з боєприпасами. Він поділився останньою інформацією з місця подій.

Ми зараз знаходимося в місті Ічня, поблизу складів, де о 3:30 почалися вибухи боєприпасів. Поряд зі складами розгорнутий Оперативний штаб реагування МНС. На місце прибули перші особи держави. Зокрема Володимир Гройсман. Також прибула група зі Збройних сил України. Вони запускатимуть дрони для моніторингу ситуації з повітря.

Проведена евакуація особового складу складів і найближчих населених пунктів. Висуваються на місце вибухів пожежні танки. Поліцією перекриті дороги, попереджається місцеве населення для уникнення паніки.

І військові, й інші відповідні служби працюють. На даний час ще чутно вибухи. Але всі служби працюють над локалізацією ситуації.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток