Оперативні коментарі щодо ситуації з водопостачанням у Красногорівці

Оперативні коментарі щодо ситуації з водопостачанням у Красногорівці

Поки йдуть роботи на Донецькій фільтрувальній станції, яка була пошкоджена через обстріли, у Красногорівці технічну воду підвозять – і військовослужбовцям, і місцевим. Почала з’являтися інформація, що цієї води не достатньо.

Головна редакторка Армія FM Ірина Сампан дослідила ситуацію у Красногорівці.

Вода у військових

Заступник командира механізованого батальйону з морально-психологічного забезпечення Вадим Кригін пояснив, що на кожного військовослужбовця щодня розраховано 4 літри питної води на добу (регулярно підвозять бутильовану воду), з технічною - проблематичніше. Технічну воду для військових набирають у визначеному місці. Тиск води малий, возять однією водовозкою (а це 4 тонни води) на ВОП.

Подібна ситуація сталася у червні, водопостачання було відсутнє тиждень. Зараз точної дати, коли буде вода, не називають. Очікують відновлення водопостачання найближчими днями. У сусідній Мар’їнці вода є, бо населений пункт, як пояснив пан Кригін, знаходиться в низині і тиск більший.

Вода у цивільних

Голова Красногорівської ВЦА Олег Ливанчук розповів, що цивільним воду возять через день, також на водовозках (до 10 тонн води). Воду возять з Курахівської ТЕС і з Карлівки. Відсотків 30% технічної води все ж постачається централізовано. Тиск також малий. Керівництво компанії "Вода Донбасу" обіцяють, що вирішать ситуацію за кілька днів.