Оперативна інформація станом на 06:00 28.02.2022 щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на 06:00 28.02.2022 щодо російського вторгнення

Російські окупанти знизили темпи наступу, але все ще продовжують спроби розвинути успіх на окремих напрямках в наступальній операції проти України.

 

 

 

 

 

 

Під час повітряно-наступальної операції противник продовжив вогневе ураження військових та цивільних аеродромів, пунктів управління військами (силами), об’єктів системи ППО, важливих критичних об’єктів інфраструктури, населених пунктів та підрозділів у районах оборони.

В порушення норм Міжнародного гуманітарного права окупанти підступно завдали ракетного удару по житлових будинках у містах Житомир та Чернігів.

Разом із тим усі спроби російських загарбників щодо досягнення мети військової операції зазнали невдачі.

Вдається успішно відбивати атаки батальйонно-тактичних груп ще на підступах, заставляючи ворога відмовлятися від наступу. Станом на сьогодні артилерійським вогнем тільки однієї з українських бригад знищено понад 5 колон ворожої техніки та живої сили противника.

Противник деморалізований та  зазнає значних втрат. Фіксуються непоодинокі випадки дезертирства та непокори. Ворог зрозумів, що пропаганда і реальність відрізняються. Окупанти нас бояться.

Захисники України продовжують тримати стійку оборону.

Слава Україні! Разом переможемо!

#stoprussia