ОРДЛО продовжує нагнітати напружену обстановку в районі лінії розмежування

23.04.2021
ОРДЛО продовжує нагнітати напружену обстановку в районі лінії розмежування

Протягом останніх тижнів кількість збройних провокацій з районів околиць Донецька та Горлівки різко збільшилась. При чому пропорційно збільшується калібр забороненого Мінськими домовленостями озброєння, яке майже в кожному обстрілі, застосовують окупанти. Не досягнувши бажаного результату, а саме відкриття вогню у відповідь зі сторони Збройних Сил України, куратори найманців намагаються у будь-який спосіб добитися ескалації конфлікту.

 

О 07.15, 23 квітня, відверто маніпулюючи координаційним механізмом через СММ ОБСЄ, та даючи хибні обіцянки припинити вогонь, окупанти звинуватили ЗС України у здійсненні "обстрілу" району населеного пункту Шахти 6,7, що біля Горлівки, із застосуванням артилерії калібру 152 мм. Про це йдеться в офіційній заяві Української сторони СЦКК.

Зазначене звинувачення, враховуючи прагнення Уряду України імплементувати ініціативи мирного вирішення конфлікту є безпрецедентним прикладом втрати здорового глузду країною-агресором та її найманцями, відвертою та цинічною провокацією, спрямованою на зрив раніше досягнутих домовленостей.

Українська сторона СЦКК категорично спростовує звинувачення в обстрілі та наголошує, що подібні провокації та фейкові інформаційні вкиди покликані підтримувати загарбницьку стратегію РФ.

Збройні Сили України суворо дотримуються режиму припинення вогню, відповідна техніка та озброєння знаходяться в районах зберігання за лініями відведення відповідно до Мінських домовленостей. Курс Уряду України на вирішення конфлікту виключно дипломатичним шляхом залишається незмінним, а Збройні Сили України, у свою чергу, неухильно дотримуються усіх, визначених Мінськими домовленостями, вимог.

Українською стороною СЦКК підготовлено та направлено відповідну ноту протесту на адресу Голови СММ ОБСЄ із проханням надати адекватну оцінку провокаційним діям збройних формувань ОРДЛО.

Фото: Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток