Організатори фестивалю про Голосіївську криївку-2018

03.09.2018
Організатори фестивалю про Голосіївську криївку-2018

На Ранкову каву прийшли організатор Голосіївської криївки Руслан Андрійко та вокаліст гурту Шикрокий Лан Святослав Бойко.

Марія Стецюк: Як Цими вихідними стартує фестиваль Голосіївська криївка. Розкажіть докладніше про нього.

Руслан Андрійко: 8-9 вересня. Парк Рильського. У музеї імені Рильського. Відбудеться вже в четверте Всеукраїнський фестиваль Голосіївська Криївка. Присвячений герою України Мирославу Мислі. Цього року ми взяли високу планку. По наповненню. По гуртам. Кожен фестиваль присвячений певній даті. Минулого року це було століття Української революції. Цього року століття Української держави. Буде діяти окремий Історичний полігон. Там будуть відомі історики, реконструктори армії УНР. Організовує Історичний полігон Експертний Корпус. Буде велика рок-сцена. І вона буде потужна. Загалом у нас діятиме 6 локацій. Наш фестиваль для всієї родини.  

Святослав Бойко: 2016 року, під час другого фестивалю, гине Мирослав Мисла. І мене попрохали щось зіграти на його честь. Я дізнався, що він був активним слухачем Широкого Лану. Стежив за нашою творчістю. І одна з його улюблених пісень була пісня "Валькірія". І вже з 16 року ми традиційно граємо на фестивалі. Також традиційно, в перший день фестивалю, я готую куліш. Це подобається людям. Це кайфово.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток