Поради від професіоналів: Василь Вірастюк та Юрій Меженський говорять про спорт.

Поради від професіоналів: Василь Вірастюк та Юрій Меженський говорять про спорт.

Українські богатирі Василь Вірастюк та Юрій Меженський в прямому ефірі на «Армія FM»  проанонсували аматорський чемпіонат зі Стронгмену, що відбудеться 8 серпня на базі К2Стронгмен.

Крім того, активно обговорювалася тема важливості спорту в житті кожної людини. Василь Вірастюк розвіяв ілюзії багатьох початківців і зазначив:

«Для досягнення хорошого результату необхідно мати тренера. А ще потрібна хороша компанія, адже тренування вдома швидко набридають. «Травля» у спортзалі є дуже важливою, якщо ти її не витримуєш – тобі там робити нічого».

Проте, він також зазначив, що тренер може як допомогти, так і зашкодити. Тому, потрібно до всього підходити з розумом та займатися комплексно.

За словами Юрія Гори Меженського, люди не народжуються великими і сильними, а стають такими завдяки праці та зусиллям. Талант – це тільки 20% перемоги».

Говорили про виховання дітей, необхідності обов`язкових занять з фізичної підготовки у школах. Та включення в програму  навчання одного з видів єдиноборств.

«Всі діти які мають можливість і здоров`я, мусять займатися спортом. Спорт – це настільки яскрава частина життя, що за 10 років перерви з`являється нестерпна ломка, це ніби два різні світи – у спорті і без спорту», - вважає Василь Вірастюк.

Детальніше про це слухайте на нашій сторінці на Soundcloud за посиланням: https://goo.gl/RSzb2T