Петро Порошенко: Захисники донецького аеропорту заклали основу до нашої перемоги

Петро Порошенко: Захисники донецького аеропорту заклали основу до нашої перемоги

Сьогодні, 20 січня, у Залі Пам`яті Збройних Сил України відбулося вшанування пам`яті всіх загиблих Кіборгів за 242 дні оборони Донецького аеропорту.

 

 

 

 

На церемоніалі був присутній Президент України, Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко. Він наголосив, що захисники донецького аеропорту заклали основу до перемоги України у війні.

«Запекле протистояння українських воїнів з російським агресором в донецькому аеропорту завершилося наприкінці січня. Не витримали стіни, а українські воїни вистояли, не зламалися і здобули безсмертну славу і тому перемогли. Захисники донецького аеропорту заклали основу до нашої перемоги… І, дай Боже, щоб одного дня всі ми з вами зібралися на злітній смузі донецького аеропорту біля його терміналів, біля знаменитої вежі, щоб стати і просто помовчати, вслухаючись у відлуння боїв…», - сказав Президент.

Він також звернувся до родин загиблих Кіборгів.

«Про цих людей пишуть книги, зняті фільми, і низький уклін вам, отці і матері, дружини і чоловіки, брати і сестри, доньки і сини хлопців з плоті і крові, які виявилися міцнішими за бетон і залізо. Відбудуємо аеропорт Донецька і на його височенній вежі завжди майорітиме український прапор, який Кіборги піднімали знову і знову під кулями і снарядами. Завжди будемо пам’ятати героїв. Вічна пам’ять полеглим героям. Слава живим захисникам донецького аеропорту», - наголосив Петро Порошенко.

Також під час церемоніалу до родин захисників донецького аеропорту звернулася сестра загиблого Героя України Івана Зубкова – Ірина Зубкова.

«Ми зібралися, щоб віддати честь і шану загиблим Кіборгам, які за 242 дні тримали оборону донецького аеропорту. Захисники аеропорту – безстрашні і непереможні.українські воїни, які продемонстрували всім волелюбний, жертовний,  нескорений український дух. Стали символом наслідування для всієї країни. Прикладом для усіх військових. Завдяки саме їх прикладу і стійкості, наші воїни здобудуть перемогу. А ми все життя пам’ятатимемо героїв, які не повернулися додому», - сказала Ірина Зубкова.