Підступний доказ провокації фейкових недореспублік

Підступний доказ провокації фейкових недореспублік

17 березня на лінії бойового зіткнення захисники України 10 разів перебували під прицільними обстрілами з боку російсько-окупаційних військ. При цьому окупанти продовжують активно застосовувати міномети різних калібрів та ведуть вогонь з ПТРК. Подробиці з минулої доби в ефірі Армія FM розповів наш кореспондент Віктор ануфрієв.

 

 

 

«Ситуація на Донбасі, на жаль, не зміна. Ворог частіше використовує зброю великого калібру. І буквально вчора на Донеччині маємо підступний доказ провокації і злочинності фейкових недореспублік. Минулої доби українські військовослужбовці несучи чергування на посту, помітили що на стороні їх позиції у старому верхньому одязі рухається цивільний чоловік. Наші військові затримали підозрілу цивільну особу. І як виявилося - це громадянин Російської федерації, який в пошуках роботи приїхав з Ростовської області на окуповану територію. Ворог навмисно використав цього чоловіка аби українські військові відкрили вогонь по ньому. Ймовірно хотіли зафільмувати цей випадок власними ЗМІ.

Наголошую, військовослужбовці ЗСУ зі складу ООС на провокативні дії не ведуться і відкривають вогонь тільки, якщо є загроза життю військовослужбовцю і мирному населенню.                                                       

Також на Донеччині вчора відбулися тактичні тренування з бойовою стрільбою. Вводили резерв ООС у бойову готовність №1. За легендою навчань військові із застосуванням артилерії і бронетехніки тренувались займати визначенні позиції противника і захоплювати визначенні території.

Нагадаю, що ці тренування в районі проведення ООС проводяться регулярно аби підтримувати бойову готовність військовослужбовців», - додав Ануфрієв.