Півтисячі військових ДШВ склали присягу на вірність українському народові

Півтисячі військових ДШВ склали присягу на вірність українському народові

Сьогодні в навчальному центрі ДШВ у Житомирі майже 600 військових стали справжніми солдатами прийнявши присягу на вірність українському народові. З усіх куточків держави до молодих десантників приїхали рідні та близькі, аби побачити, як їхні хлопці змінилися за місяць підготовки в ДШВ. Спостерігав за святом в навчальному центрі наш журналіст Олександр Райковський.

 

"13 липня для понад півтисячі юнаків та їх родин з усієї України справжнє свято. Адже хлопці цього дня прийняли військову присягу й усі разом зачитали клятву десантника. Це я почув від самих строковиків спілкуючись з ними.

Хлопці переконані, що справжні чоловіки мають пройти армійську школу, а кращі з них підготовку в десантно-штурмових військах. Поділяють думку солдатів і їх рідні, які приїхали підтримати хлопців в такий важливий день", — зазначив Олександр Райковський.

На цьому особливості в 199-му навчальному центрі не закінчилися. Семеро молодих десантників вирішили зробити цей день подвійно святковим і перед усіма гостями, побратимами й командирами вирішили освідчитися своїм коханим дівчатам із квітами й каблучками перед строєм. Жодна з дівчат не сказала "Ні". Тож тепер на 7 десантних родин стане більше.

Вже незабаром хлопці поїдуть у свої підрозділи.