Починається новий 2021 рік

Починається новий 2021 рік

За китайським календарем Білий металевий Бик вступить у свої права 12 лютого 2021 року. Але ми вже зараз зазирнемо наперед і дізнаємося, що він нам готує. На відміну від підступного та хитрого щура, бик працьовитий і надійний, а значить 2021 рік принесе кожному з нас значні зміни.

 

 

 

 

Рік Білого металевого Бика — характеризується сталевими нервами, залізним характером, великою силою волі та стриманістю. До речі, рік, наділений такою стихією, буває раз на 60 років!

Бику притаманна рішучість, твердість, витриманість і працьовитість. Стихія Металу наділяє його залізною волею, а білий колір — упевненістю у собі. Такі характеристики стануть головними символами 2021 року: доведеться наполегливо, чесно і відповідально працювати не покладаючи рук заради досягнення цілей. Інакше залучити розташування Бика не вийде. 

Особливо рік Бика вплине на зміни в кар'єрній сфері — але тільки у тих, хто буде старанно працювати. Покровитель 2021 року обіцяє благополучний і стабільний у фінансовому плані період, але матеріальний стан кожного буде залежати тільки від власних зусиль. В цілому, від 2021 року чекати сильних потрясінь не варто. Важливо приділяти час собі, рідним і близьким, роботі — це все, що бик поважає, тому буде прихильними до тих, хто буде дотримуватися його принципів.

Згідно з прогнозом астрологів, рік Білого Металевого Бика буде більш мирним, спокійним і розміреним, ніж рік Щура. Він пройде в роботі над собою. Бик любить чесних, відповідальних і працьовитих людей. Це впевнений в собі та спокійний знак, він не любить активність і зміни. Будь-які ризиковані кроки в рік Бика можуть закінчитися невдачею.2021 рік обіцяє стабільність у фінансах і успіх у бізнесі. Однак все залежить від вашої працьовитості. Бик не схвалює лінощі й легковажність. Чекати швидкого і легкого заробітку в цьому році не варто. Металевий Бик — уособлення надійності, а значить, цінуватися будуть такі якості характеру: терпіння, стриманість і відповідальність. Це також хороший рік для тих, хто націлений створити сім'ю — символ року допоможе знайти другу половинку.

2021 буде хорошим роком для будівництва та для початку нового бізнесу, особливо пов'язаного із землею.

Капіталовкладення обіцяють бути вигідними та успішними. 2021 рік буде вдалим для працівників фінансової, аграрної сфери, працівників сфери мистецтва, реклами та ЗМІ.

У 2021 році фортуна буде на боці тих, хто народився в рік Бика за східним календарем. Також вона буде прихильною до людей, які народилися в рік Півня, Мавпи, Свині та Собаки. Ці знаки зодіаку можуть розраховувати на допомогу Бика, його захист і заступництво в будь-яких справах. А от Тигру, Кролику, Змії, Дракону потрібно проявити особливу обережність.

З Новим роком! І нехай працьовитий Бик примножить добро в домі та подарує вам успіх, багатство, щастя, любов та здоров'я.

З Новим роком вітаємо наших воїнів, які зараз на фронті несуть службу, захищають мир та спокій у нашій країні. Нехай прийдешній  рік для кожного з вас буде вдалим, мирним, щедрим і благотворним!