ПОЛЬСКА ВІЙСЬКОВА ДЕЛЕГАЦІЯ В РАЙОНІ ООС

11.02.2021
ПОЛЬСКА ВІЙСЬКОВА ДЕЛЕГАЦІЯ В РАЙОНІ ООС

В районі проведення операції Об’єднаних сил завершила роботу спільна делегація Генерального Командування Збройних Сил Республіки Польща та представники литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького. Детальніше про міжнародний візит розповів наш кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

 

Вкрай важливим напрямом для наших для західних партерів є поглиблення всебічної співпраці зі Збройними Силами України. На цьому, під час візиту в район проведення операції Об’єднаних сил наголосили представники делегації від Генерального Командування Збройних Сил Польщі та Литовсько-Польсько-Української бригади. Іншим важливим питанням, яке іноземні гості обговорили з українським командуванням, стало вивчення досвіду протистояння російській агресії.

Як зазначив керівник польської делегації генерал-майор Марек Соколовскі: «Я давно і багато працював з українськими солдатами, зокрема під час навчань «Репід Трайдент», «Козацький Степ», маневрів в Польщі і Великобританії. Для нас важливий обмін досвідом з українськими військовослужбовцями, і нові знання ми використаємо у підготовці польських солдатів. Нас цікавить розв'язання різних питань щодо військового обладнання, тактики дій, а також організації спільних тренувань».

Нині українська армія успішно  імплементує стандарти НАТО в процес управління підрозділами та планування операцій і це важливо для досягнення подальшої взаємосумісності і співпраці збройних сил країн-сусідів. Литовсько-польсько-українська є, безперечно, найвдалішим прикладом такої взаємодії. Багатонаціональна бригада, якій торік виповнилося п’ять років, розташована у місті Люблін в Польщі. Нині командир бригади -  представник Збройних Сил України, виходець із 80-ї окремої десантно-штурмової бригади полковник Дмитро Братішко. ЛИТПОЛУКРБРИГ активно бере участь у міжнародних навчаннях, готує склад підрозділів відповідно до стандартів НАТО, і є боєготовим з’єднанням, яке в разі схвалення Парламентами країн-учасників, готове оперативно взяти участь у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки під егідою ООН, ЄС та НАТО.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток