ПОПРИ КОРОНАВІРУС ВІЙСЬКОВІ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ

17.03.2020
ПОПРИ КОРОНАВІРУС ВІЙСЬКОВІ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ

 

Про те, в якому режимі працюють КПВВ на Донбасі, як здійснюється перевірка людей на коронавірус і які чутки розповсюджують в ОРДЛО в ефірі Армія FM розповів спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

Зважаючи на рішення Уряду про обмеження масових заходів у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу українські військовослужбовці зі складу ООС продовжують виконувати свій конституційний обов’язок та протистояти російському агресору на всій ділянці від Станиці Луганської і аж до Широкиного та готові до будь-яких провокаційних дій ворога.

«У медичних закладах Луганщини та Донеччини повністю готові реагувати на будь-які прояви та підозри на гостру респіраторну хворобу, як мені вдалось з’ясувати підозр на хворобу на Донеччині та Луганщині на щастя не виявлено»,- зазначив військовий журналіст.

Також Ануфрієв зазначив, що з вчорашнього дня, за вказівкою Командувача об’єднаними силами введені обмеження щодо перетину контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території проведення операції. Тобто, якщо при перевірці буде встановлено, що особа виїхала до тимчасово окупованої території в період з 16 березня 2020-го, то їй буде відмовлено в перетині лінії розмежування. Така ж процедура буде проводитись й у зворотньому напрямку з окупованих територій.

Командування операції об’єднаних сил та керівники Луганської та Донецької обласних військово-цивільних адміністрацій просять з розумінням поставитись до вимушених мір, аби вберегти життя та здоров’я українських громадян.

«Сьогодні ж представники Служби безпеки України повідомили громадськість про спроби розповсюдження фейків у Луганській та Донецькій областях, пов’язаних із коронавірусом. А саме, про нічне розпилення над містами хімічних речовин із вертольоту для дезінфекції. Так от - це є абсолютною нісенітницею, яка шириться в соціальних мережах. Я особисто теж раджу мешканцям Луганщини та Донеччини не піддаватись на провокації та брати інформацію лише з офіційних та перевірених джерел», - розповів Ануфрієв.
Представники Цивільно-військового співробітництва проводять роз’яснювальну роботу з профілактики коронавірусу та розповсюджують інформаційні плакати у населених пунктах Донбасу, в тому числі тих, котрі знаходяться поблизу лінії розмежування.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток