«Потяг єднання України» вирушив у 13 рейс

23.06.2018
«Потяг єднання України» вирушив у 13 рейс

Близько 60 дітей та військових цього року стали учасниками відомої Всеукраїнської акції «Потяг єднання України Труханівська Січ». Співорганізатор акції каже, що нинішній маршрут пролягатиме через  10 міст України та триватиме до середини серпня. Про це нам повідомив кореспондент Віктор Ануфрієв.

– Цьогорічна концепція потягу – це уроки вивчення історії Визвольних змагань та збройної боротьби за незалежність України в період 1918-2018 років, – сказала Олена Іванова, співорганізатор «Потягу». – Ми запрошуємо дітей з різних регіонів України, залучаємо військових, проводимо масові опитування людей, щодо їх ставлення до української армії, організовуємо походи до визначних історичних місць нашої держави.

Один із перших місць «пасажирів Потягу» розпочався з маршруту на Львівщині, де учасники розбили табір біля Свірзького замку. Цікаво те, що до організації роботи з дітьми залучаються курсанти-психологи Київського військового інституту, в якості літнього стажування. Вони працюють як з учасниками «Потягу», так і з місцевим населенням.

Олена Іванова також повідомила, що селище Свірж на Львівщині активісти розглядають в майбутньому, як місце для створення центру реабілітації для українських військовослужбовців.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток