«Потрібно вірити в свої сили та музику», - вокаліст гурту «Тартак» Сергій Строян

«Потрібно вірити в свої сили та музику», - вокаліст гурту «Тартак» Сергій Строян

Про подальшу історію гурту «Тартак» та нові проєкти розповіли Сергій Строян та Антон Єгоров в ефірі програми «Ранкова кава».

 

 

 

 

 

 

 

Нікіта Грос: Шокуюча новина збурила всю Україну, особливо шанувальників, про те, що гурт «Тартак» припиняє своє існування. Це правда?

Сергій Строян: Я б це по-іншому трактував: ми в теперішньому складі припиняємо роботу. Ми зрозуміли, що варто прислухатися до численних коментарів, тому просто створюємо новий проєкт. Історія гурту може продовжуватися, просто ми ідемо іншим шляхом.

Нікіта Грос: Що стало поштовхом до того, щоб «Тартак» змінився і пішов іншим шляхом?

Антон Єгоров: Ми два роки йшли до цього. Нам треба було спробувати переформатувати «Тартак» і його музику. Музичний матеріал для «Тартак» 2020 року був готовий, але ми прослухали і вирішили, що це не те. Були й інші причини.

Нікіта Грос: Як карантин вплинув на діяльність гурту?

Сергій Строян: Музичному гурту для розвитку важливо, щоб він гастролював, відвідував фестивалі, отримував винагороди. Треба вкладатися в кліпи, фотосесії, реклами, але, на жаль, цього не було.

Нікіта Грос: Що можете сказати про діяльність гурту «Тартак» у 2021 році?

Антон Єгоров: Концертів було небагато. Найкрутіший відбувся у Києві - «Open Moto Fest». Там відчувалась атмосфера фестивального духу - тисячі людей біля сцени. Ми зняли кліп на пісню «По приколу», також вийшла пісня «Натхнення є» перед Новим роком до 25-річчя гурту.

Нікіта Грос: Наскільки 25-річчя гурту було для символічним?

Антон Єгоров: Не всі працюють в гурті 25 років, тому кожен по-своєму пропустив цю дату через себе. На жаль, не було можливості зробити великий концерт у зв’язку з останніми подіями. Але ми вдячні, що нас прийняли в гурт, вдячні музикантам, з якими ми грали на сцені, фанатам, які говорили приємні речі.

Нікіта Грос: Чого очікувати від нового проєкту найближчі 2 роки?

Антон Єгоров: Ми віримо в те, що робимо, і бачимо перспективи цієї музики. Вона буде доступною для слухачів і у форматі, який будуть слухати. Але складова рок-музики відійшла трохи вбік.

Нікіта Грос: Чи легко зробити переформатування та запустити новий проєкт в Україні?

Сергій Строян: Потрібно вірити в свої сили та музику і все піде як по маслу. Також важлива стратегія, бо це також елемент бізнесу. Ми будемо в рівних умовах з усіма, хто стартує, адже не маємо за плечима впливових людей.

Нікіта Грос: Якщо станеться так, що не піде новий проєкт, чим тоді будете займатися?

Сергій Строян: Далі будемо займатися музикою, бо все наше життя з нею переплітається. Ми не ставимо завищених очікувань, щоб не було розчарувань. У нас є енергія і розуміння того, що ми робимо.