Правда та спекуляції щодо харчування ЗСУ

11.11.2020
Правда та спекуляції щодо харчування ЗСУ

В Укрінформі відбулась прес-конференція на тему спекуляцій із харчуванням у Збройних силах України. Які проблемні моменти висвітлювались, в ефірі Армія FM розповів наш спеціальний кореспондент Костянтин Богатирьов.

 

 

 

 

 

"Щойно завершилась прес-конференція. Головним спікером цього заходу був заступник Міністра оборони України Ігор Халімон. Посадовець виклав офіційну позицію Міністерства оборони, адже зараз в інформаційному просторі України багато спекуляцій на цю тему.

За його словами, в ЗСУ є 2 типи харчування. Наразі 106 бойових частин харчуються за системою каталогу, який містить 409 найменувань продуктів, з яких формується меню для бійців. Це ті 70% ЗСУ, які мають право на безоплатне харчування. Також понад 252 військових частин харчуються за системою аутсортингу, де військові отримують вже готові страви.

Заступник Міністра оборони зазначив, що з 1 січня наступного року планується переведення усіх військових частин на систему харчування за каталогом. Однією з основних проблем реалізації такого задуму є дефіцит професійного персоналу. Зараз потрібно понад 3000 місць для переведення такої кількості військових частин на систему харчування за каталогом. Планується замовлення для небойових частин послуг приготування їжі та постачання усіх продуктів із каталогу. МОУ нині працює над вирішенням усіх проблемних питань та готує нормативні акти для подальшої реалізації реформи.

Також заступник Міністра висловив подяку усім небайдужим активістам та волонтерам за активну позицію та конструктивну критику. Халімон закликав військових та експертів долучатись у форматі громадської ради до обговорення цієї теми", - розповів Богатирьов.                                                                                         

Фото: Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток