Прем`єра фільму про жінок на війні "Невидимий батальйон"

Прем`єра фільму про жінок на війні "Невидимий батальйон"

Прем'єра фільму про жінок на війні "Невидимий батальйон" відбудеться сьогодні, 16 жовтня о 23.30 на телеканалі 1+1. Про це повідомили творці фільму на офіційній сторінці у Facebook.

"По-перше, потрібно задокументувати історію, що відбувається прямо зараз, показати, як воюють жінки. По-друге, зруйнувати цю стіну для жінок. І, нарешті, ще одна, не менш важлива для мене мета створення цього фільму. Ми програємо інформаційну війну у світі. Через це кіно ми хочемо показати, що у нас не громадянський конфлікт, а російська окупація, вже четвертий рік. У нашому фільмі світ побачить, що гинуть і калічаться наші жінки, що вони воюють і перемагають російську армію. І нам не потрібна глибока стурбованість, нам потрібна реальна підтримка", - розповідає Марія Берлінська, військова, авторка ідеї фільму.

Над фільмом працювали три знімальні групи режисерок Світлани Ліщинської, Аліни Горлової та Ірини Цілик. Всього у стрічці висвітлено історії шести героїнь, які несуть або несли службу у зоні проведення антитерористичної операції: Олени Білозерської, Оксани Якубової, Андріани Сусак, Дар'ї Зубенко, Юлії Паєвської та Юлії Матвієнко. 

"Ми сподіваємось, що фільм актуалізує для суспільства багато важливих питань пов’язаних із участю жінок у встановленні миру та безпеки, підніме статус жінок-військових, а також потягне за собою відповідні законодавчі зміни, які дозволять формувати армію за професійним критерієм, а не гендерними стереотипами", - впевнена Оксана Іванців, виконавча директорка фільму.

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm