Презентація системи управління військами Славутич для Кібер-Джури

Презентація системи управління військами Славутич для Кібер-Джури

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулась онлайн-презентація автоматизованої системи управління військами «Славутич» як платформи для підготовки й проведення командно-штабної гри «Кібер-Джура». Докладно про умови участі дізналась наша спеціальна кореспондентка Валерія Подкіч.

 

 

 

Захід організований Департаментом гуманітарного і соціального забезпечення Міноборони та Міжнародної академії інформатики. Проєкт також підтримали Командування військ зв’язку та кібербезпеки та Головне управління міжнародного співробітництва та верифікації Збройних Сил України.

З вітальним словом виступили заступник керівника служби – керівник управління Національного координаційного центру кібербезпеки апарату Ради національної безпеки і оборони України Сергій Прокопенко та директор Департаменту гуманітарного і соціального забезпечення Міністерства оборони України полковник Назім Агаєв. 

Про призначення, склад і можливості автоматизованої системи управління військами «Славутич» розповів начальник навчальних командних пунктів Національного університету оборони імені Івана Черняховського полковник  Олександр Рапута:

«Автоматизована система управління військами  “Славутич” розроблена в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського для підвищення ефективності управління військами (силами) від стратегічного до тактичного рівнів при підготовці і веденні операцій (бойових дій). В ній автоматизовані складні й трудомісткі процеси управління, які є на всіх етапах і фазах оперативного планування та ведення операції (бою)».

В ході презентації обговорили нові можливості Story Maps від Esri та презентували ігрові сценарії із застосуванням АСУВ «Славутич. Насамкінець організатори провели опитування учасників з метою вдосконалення програми.