Президент підписав указ про відзначення дня Резервіста

19.04.2019
Президент підписав указ про відзначення дня Резервіста

Сьогодні Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення дня Резервіста. Сотні тисяч резервістів оперативного резерву 1 та 2 черги відтепер мають своє професійне свято - 18 травня. Що це означає для самих резервістів в ефірі Армія ФМ розповів заступник голови ради резервістів при ГШ ЗС України Мирослав Гай.

 

«Для резервістів – це дуже важливо. Оскільки, це визначає наш вклад, вклад резервістів, в оборону країні. Резервістів в нас дуже багато, переважно, - це учасники бойових дій, особливо в оперативному резерві 1 черги. Також резервістами стають солдати строкової служби. Це все сотні тисяч людей.До цього такого дня в нас не було.

Тепер, коли з’явилося таке свято, я впевнений, - це потішить багатьох резервістів і вмотивує інших людей з бойовим досвідом підписувати контракти резерву з бригадами. Я, наприклад, такий контракт підписав минулого року з 95 бригадою. Тепер в мене офіційно зазначається – офіцер резерву», - розповів Мирослав Гай.

Він також додав, що резервісти довго чекали на цей указ.

«Для нас це дуже важливо, ми довго чекали на цю ідею, довго розробляли її. Ми вдячні всім, - і Міністерству оборони України, і Генеральному штабу, - які підтримали цю ідею. Іі президентові, що він, як Верховний Головнокомандувач, підписав цей указ. Комусь може здатися це несуттєвим, але для хлопців, які готові підписати контракт і підписують його, готові кинути все та піти захищати країну – це приємно і важливо», - додав заступник голови ради резервістів при ГШ ЗСУ.

Мирослав Гай зауважив, що наразі указ не опублікований і висловив сподівання, що це станеться найближчим часом.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток