Президент підписав указ про відзначення дня Резервіста

Президент підписав указ про відзначення дня Резервіста

Сьогодні Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення дня Резервіста. Сотні тисяч резервістів оперативного резерву 1 та 2 черги відтепер мають своє професійне свято - 18 травня. Що це означає для самих резервістів в ефірі Армія ФМ розповів заступник голови ради резервістів при ГШ ЗС України Мирослав Гай.

 

«Для резервістів – це дуже важливо. Оскільки, це визначає наш вклад, вклад резервістів, в оборону країні. Резервістів в нас дуже багато, переважно, - це учасники бойових дій, особливо в оперативному резерві 1 черги. Також резервістами стають солдати строкової служби. Це все сотні тисяч людей.До цього такого дня в нас не було.

Тепер, коли з’явилося таке свято, я впевнений, - це потішить багатьох резервістів і вмотивує інших людей з бойовим досвідом підписувати контракти резерву з бригадами. Я, наприклад, такий контракт підписав минулого року з 95 бригадою. Тепер в мене офіційно зазначається – офіцер резерву», - розповів Мирослав Гай.

Він також додав, що резервісти довго чекали на цей указ.

«Для нас це дуже важливо, ми довго чекали на цю ідею, довго розробляли її. Ми вдячні всім, - і Міністерству оборони України, і Генеральному штабу, - які підтримали цю ідею. Іі президентові, що він, як Верховний Головнокомандувач, підписав цей указ. Комусь може здатися це несуттєвим, але для хлопців, які готові підписати контракт і підписують його, готові кинути все та піти захищати країну – це приємно і важливо», - додав заступник голови ради резервістів при ГШ ЗСУ.

Мирослав Гай зауважив, що наразі указ не опублікований і висловив сподівання, що це станеться найближчим часом.