Президент України визначив 18 листопада Днем сержанта Збройних сил України

Президент України визначив 18 листопада Днем сержанта Збройних сил України

 

Президент України Петро Порошенко сьогодні, 19 квітня, підписав укази, згідно з якими 18 листопада встановлюються День сержанта Збройних сил України.

 

 

 

Про те, наскільки це свято важливе для сержантського та старшинського складу ЗСУ в ефірі Армія фм розповів головний старшина 93 бригади Холодний Яр старший прапорщик Сергій Третяк.

«Сьогодні для нас, сержантів, дійсно важливий день. Сьогодні президент України, Верховний Головнокомандувач підписав указ про відзначення Дня сержанта ЗСУ, при цьому, вшановуючи відданість та професіоналізм сержантів, які віддали найдорожче в боротьбі за свободу України. Цей день святкуватиметься 18 листопада – в день затвердження першої історичної концепції створення та розвитку нашого професійного сержантського та старшинського складу ЗСУ та Сухопутних військ України», - розповів Сергій Третяк.

Він також зазначив, що встановлення професійного свята, якого в сержантів ЗСУ не було, надасть їм сил і надалі просувати сильний сержантський корпус Сухопутних військ України. Та дасть змогу швидше перейти на сучасну та професійну армію.

«Професійному сержантському корпусу бути і ніхто його не зламає. Слава Україні!», - наголосив старший прапорщик 93 ОМБр Холодний Яр.