Програма «Плюс Плюс» від «Veteran Hub»: шанс відкрити свій простір для ветеранів

26.07.2021
Програма «Плюс Плюс» від «Veteran Hub»: шанс відкрити свій простір для ветеранів

До 8 серпня триває конкурс від Veteran Hub на відкриття перших просторів-партнерів Плюс Плюс ++. Усі охочі долучитися мають знайти приміщення і будуть ним опікуватися. Також партнер і координатор простору пройдуть навчання, а під час роботи їх буде підтримувати вся команда хабу. Ветеран Хаб надасть всі меблі для затишку в просторі та комп’ютер, щоб ветерани могли приходити попрацювати чи зв’язатися з консультантами хабу і отримати якісні послуги.

 

Які ще бонуси закладені в межах цього проєкту, в ефірі передачі «Ранкова кава» розповіли керівниця регіональної мережі Катерина Есманова та менеджерка відкриття просторів партнерів Ніколетта Юрець.

Сергій Жуковський: Розкажіть, які загалом можливості відкриває перед армійцями «Ветеран хаб»?

Катерина Есманова: Veteran Hub – це благодійна організація та простір для надання послуг для ветеранів, членів їхніх родин, військовослужбовців, родин загиблих та зниклих без вісти. З 2018 року працюємо в Києві. Маємо простір по вулиці Юрія Іллєнка, 42. Після всіх локдаунів ми знову відкриті для відвідування. Зокрема, ви можете забронювати кімнату для себе і попрацювати в коворкінгу. Торік аналогічні простори відкрились у Вінниці і Дніпрі. Так само в нас працюють два мобільні офіси, які можуть надавати послуги тим, хто з якихось причин не може до нас доїхати.

Сергій Жуковський: Яким чином ви організували роботу в умовах пандемії?

Катерина Есманова: Для нас важливо, щоб консультанти працювали віч-на-віч з клієнтами, але ми мали адаптуватися, відповідно відкрили свої послуги для доступу онлайн. У нас працює телефонна лінія. Наші фахівці надають психологічні, юридичні консультації, або підтримку в пошуку роботи, а також інші запити, на які ми можемо дати відповіді.

Сергій Жуковський: Нещодавно стартував конкурс на відкриття перших просторів Плюс Плюс ++. Розкажіть, які його умови і чи всі охочі можуть долучитися?

Ніколетта Юрець: Наша програма партнерських просторів називається «Плюс плюс». Отримавши близько 40 запитів на відкриття «Ветеран хаб», ми зрозуміли, що можна знаходити партнерів і співпрацювати, надаючи їм устаткування для роботи. Опікуватиметься таким простором координатор, якому ми надаватимемо всебічну підтримку. Подати заявки на участь, мотиваційні листи можна до 8 серпня.

Сергій Жуковський: Якими мають бути успішні кандидати?

Ніколетта Юрець: Ми шукаємо партнерів, які бажають розбудовувати певний громадський сектор. Це може бути селище чи місто обласного значення. Нам важливе бачення кінцевої мети і активність в її реалізації. Ми готові підтримати людей, які збираються разом і прагнуть реалізувати якийсь задум. Ми надаємо повний супровід: устаткування, менеджерську підтримку і так далі. Від партнера має бути простір для проведення заходів та активна робота. Важливою у цій взаємодії буде і роль координатора. Це людина, яка готова співпрацювати в просторі певну кількість часу.

Сергій Жуковський: Перевагу надаватиме представникам із великих міст?

Ніколетта Юрець: Зовсім ні, якраз мова йде про те, щоб зібратись разом і мати спільне бачення дій. Тут не важливий розмір міста. Звісно, якщо в місті зручна транспортна розв’язка, туди буде зручно приїздити більшій кількості осіб, але це додаткові критерії. Основний – це те, для чого ми там збираємось і куди разом йдемо.

Сергій Жуковський: Для успішних кандидатів передбачені якась навчальна програма?

Ніколетта Юрець: Так, ми поділимось своїми знаннями та досвідом. Після того програма просторів Плюс Плюс буде діяти до січня 2022 року. До цього часу ми зможемо зрозуміти, наскільки є актуальним певний проєкт. Постає питання: а що далі? Тут дуже важливо, що ми можемо допомогти здобути людям досвід комплексної реалізації певних проєктів, також ми повністю залишаємо устаткування для партнера. Але якщо наша взаємодія не складеться, то ми можемо забрати бренд і устаткування. Таке буває, що напрями діяльності розходяться.

Сергій Жуковський: Ви зазначили, що надаєте всебічну підтримку, сюди входить і фінансова?

Ніколетта Юрець: Фінансово будемо підтримувати тільки координатора. Ми підписуємо з ним договір про дистанційну роботу.

Сергій Жуковський: З яких міст уже надійшли заявки на участь?

Катерина Есманова: Вже надійшли запити із Запоріжжя, Умані, Ірпеня, Білої Церкви, Львова. Список чималий. Програма стартувала 21 липня. На сайті є вся інформація про цю ініціативу. Завтра ми їдемо проводити дві презентації – у Дніпрі та Вінниці. Тож приходьте на зустріч о 12:00.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток