Пройди тест на ВІЛ — отримай подарунок

29.11.2019
Пройди тест на ВІЛ — отримай подарунок

В Україні створена й ефективно працює потужна мережа громадських та міжнародних організацій з питань протидії ВІЛ/СНІДу. Вже отримують лікування 123 тисячі українців. Але проблема все ж залишається надзвичайно гострою.

 

 

 

 

 

22 листопада в нашій країні стартував європейський тиждень тестування на ВІЛ і гепатит. Перевірка безкоштовна і конфіденційна, здійснюється за допомогою експрес-тестів і займає не більше 15 хвилин. Зробити тест на ВІЛ можна: у свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, у кабінетах Довіра, кабінеті інфекційних захворювань за місцем проживання. Також у межах тижня тестування, у Києві працюють мобільні лабораторії. Перевірити свій статус можна і в стаціонарному пункті тестування свого міста.

1 грудня зробити анонімний безкоштовний тест на ВІЛ зможе кожен охочий у спеціально обладнаних наметах у гіпермаркетах Ашан. Акція відбудеться у 9 містах України.

За словами генерального директора Центру громадського здоров'я Володимира Курпіти, визначити ризики інфікування на ВІЛ можна за допомогою мобільного додатку HIV-Test. Протягом двох тижнів, з 29 листопада, кожен, хто завантажить додаток і пройде тестування, отримає подарунок.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток