«Rapid Trident — 2020» розширить географію!

24.01.2020
«Rapid Trident — 2020» розширить географію!

Щороку на Львівщині стартують «Репід Трайдент». Під час масштабних міжнародних навчань військовослужбовці з більш ніж 15 країн тренуються протидіяти тероризму та обмінюються досвідом проведення воєнних операцій. Як усе відбуватиметься у 2020-му, знає наш спеціальний кореспондент. Олексій Мазурін відвідав конференцію з планування цьогорічних багатонаціональних маневрів.

 

 

“У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного  відбулася перша підготовча конференція. Протягом тижня представники України, США, Польщі, Румунії, Литви, Канади  та інших країн  розробляли план тренувань,  відпрацьовували питання логістики  та формували орієнтовний сценарій «Стрімкого Тризубця-2020».  Військові вже обрали ділянки полігону для маневрів. Деталі сценарію організатори не розкривають. Але вже відомо, що військовослужбовці тренуватимуться вести  бої у місті. Новозбудований комплекс імітує житловий квартал містечка -  зі школою, вокзалом та дачними ділянками. Також армійці долатимуть водні перешкоди, болотисту місцевість.  Маршрути для проведення конвоїв складатимуть десятки кілометрів. Розглядається можливість залучити авіацію  для доправлення вантажів під час тренувальних боїв та вертольоти для виконання бойових завдань”, - повідомив військовий журналіст.

Спеціальний кореспондент нагадав, що головне спрямування навчань - антитерористичне. До них залучать і представників Міжнародного товариства Червоного Хреста, які  нададуть консультації та практично введуть у навчання питання дотримання  гуманітарного права.

“Ще до навчань планують залучити підрозділ “Чорних вепрів” – батальйон опору, до якого входять інструктори та бійці із бойовим досвідом ”, - зазначив Мазурін.

Як наголосив кореспондент, певні елементи навчання відпрацюють у віртуальному бойовому просторі,  в системі J-СATS.  Тут цьогорічний  «Рапід Трайдент»  розширить географію і вийде за межі Яворівщини. Мережа зв’яже Міжнародний центр миротворчості та безпеки з полігоном “Широкий Лан” і майданчиками Національного Університету Оборони. Перебігом тренування, що охопить тисячі кілометрів, керуватиме міжнародний штаб із Центру імітаційного моделювання. Широкомасштабні навчання розпочнуться наприкінці червня і триватимуть двадцять днів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток