РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ТИСОВЕЦЬ ОБ'ЄДНУЄ СІМ'Ї ВІЙСЬКОВИХ

11.01.2019
РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ТИСОВЕЦЬ ОБ'ЄДНУЄ СІМ'Ї ВІЙСЬКОВИХ

Про оновлений центр навчально-спортивної бази зимових видів спорту на Львівщині та про важливе оздоровлення наших військових, учасників бойових дій розповідала в ефірі Армія ФМ помічник глави оборонного відомства – прес-секретар полковник Вікторія Кушнір.

Заклад був серйозно реформований протягом останніх двох років. Там змінилося і керівництво закладу, дуже багато чого добудовано та реконструйовано. Зараз ця база перетворилася на сучасний реабілітаційний центр для учасників бойових дій. Про те, що такі заклади набули надзвичайної популярності свідчать відгуки тисяч людей, які відвідали цю базу та відновили своє здоров’я.

Цими днями мені випала хороша нагода відвідати реабілітаційний центр «Тисовець». Я мала змогу поспілкуватися із представниками команди «Ігор Нескорених», які там перебували на запрошення Міністра оборони. Вони разом з родинами відсвяткували Новий рік і певний час перебували там. Приємно було спостерігати за відновленням здоров’я цих людей, чути їх позитивні відгуки. Окрім цього в мене була нагода поспілкуватися з членами родин, учасниками акцій «Я Миколай», яка була організована журналісткою «Еспресо» ТВ Іриною Коваль, яка проводить вже не вперше таку акцію, і в цьому році приєдналися до ініціативи ще двоє дітей. Вони є дітьми загиблих військовослужбовців Олександра Сидоренко та Олега Корпача. Тому хлопчики Артем Сидоренко та Іван Корпач на Миколая написали листа, в якому виявили бажання поспілкуватися з Міністром оборони України. 19 грудня Степан Полторак зустрівся з цими дітьми та їх мамами і міністр запросив провести святкові дні родинам на базі оздоровлення Тисовець.

База «Тисовець» це певне ноу-хау, тому що це спортивна реабілітація. Там настільки гарно розвинена реабілітаційна структура, тренажерні зали оснащені сучасним обладнанням, також дуже великий фаховий  медично-реабілітаційний корпус, де несуть службу наші військові медики та надають медичні послуги військовослужбовцям.

Окрім цього, на постійній основі працюють психологи,  які можуть проводити курси і психологічні тренінги як для військовослужбовців, так і для членів їх родин. Було дуже приємно спостерігати наскільки багато маленьких дітей знаходяться там і як вони радіють атмосфері природа, гори, сніг , як вони хочуть кататись на санчатах , вперше спробувати стати на лижі.

Один військовослужбовець, з яким я спілкувалась у «Тисовці», подякував керівництву за те, що у таких закладах родини об’єднуються. Ми розуміємо наскільки важка служба, наскільки важкий побут військових. А в подібних, гарно облаштованих центрах, родина об’єднується, тут немає проблем побуту, а є спільний відпочинок. Іноді важко назбирати кошти для того, щоб поїхати кудись, а ось тут є все для того, аби відпочити.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток