Рекрутинг по-іванофранківськи

29.07.2019
Рекрутинг по-іванофранківськи

Іванофранківщина у незвичний спосіб агітує молодь служити у війську. Що цікавого придумали прикарпатці та до яких методів вони вдаються, аби розповісти про Збройні Сили України, в ефірі Армія Фм повідомив  наш спеціальний корспондент Анатолій Стельмах. 

 

 

"Львівські десантники показали прикарпатцям броньований «Хаммер». Аби нестандартно популяризувати військову службу львівські десантники та офіцери Івано-Франківського військкомату придумали оригінальний спосіб. Упродовж декількох днів вулицями обласних міст їздив бойовий військовий «Хамер». Американська броньована автівка, яка вже не раз допомагала десанту у районах АТО та ООС викликала неабиякий інтерес як в хлопчаків так і чоловіків старшого віку. У міському потоці машин у літню спеку Хамер однозначно був родзинкою авто трафіку.

Час від часу десантники зупинялися, розказували мешканцям Івано-Франківщини тактико-технічні характеристики, розповідали про переваги, демонстрували озброєння. І хоча американські броньовані «Хаммери» з’явилися на озброєнні бригади ще у 2015 році, для місцевих цивільних автолюбителів вони все ще залишаються епічними машинами, на яких воюють з терористами в усьому світі.

Автопробіг настільки виявився вдалим, що у військовому комісаріаті планують і надалі залучати військову техніку аби переконати місцян, що українське військо розвивається динамічно, а сучасні зразки техніки, про яку ще пару років ніхто і не мріяв сьогодні вже звичне явище у районі проведення операції об’єднаних сил," - розповів Стельмах.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток