«РЕПІД ТРАЙДЕНТ-2018» - ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

13.09.2018
«РЕПІД ТРАЙДЕНТ-2018» - ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

Міжнародні україно-американські військові навчання «Репід Трайдент-2018» за участі армійців з 14-ти країн світу підходять до завершення. Зусиллями багатонаціональної дивізії було зупининено повномасштабне вторгнення умовної держави-агресора. Більше про хід навчання в ефірі Армія ФМ розповів наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

«Усі завдання, які передбачались програмою військових навчань «Стрімкого тризубця» виконані. Всі військові підрозділи практично відпрацювали ті елементи, які від них вимагали іноземні наставники та спостерігачі. Якщо говорити більш детальніше то все відбувалось приблизно так: після отримання інформації про загрозу вторгнення збоку держави-агресора - українська батальйонна тактична група 54-ї бригади повинна була висунутись у визначений район та закріпитись на певних висотах і ділянках. За допомогою приданих підрозділів спецпризначення, розвідників, саперів, національної Гвардії та інших силових структур, бригада розвернула свій табір в певній локації, організували охорону та оборону, забезпечила підхід основних сил свого війська. На різних ділянках умовного кордону спалахують конфлікти, відбуваються провокації та сутички, відбувається прорив диверсійних груп противника.

На всіх ділянках, куди мені пощастило дістатись і де відбувались тренування, скажу чесно - наші піхотинці – це професіонали, відчайдушні вояки, які готові битись за кожен клаптик нашої землі, і не лише на навчаннях. Всі їхні дії на полі тренувального бою – продумані і згуртовані, вони готові працювати під час нештатних ситуацій, миттєво реагують на будь які загрози.

Після відбиття численних атак на різних ділянках, українські підрозділи перегрупувались та всіма силами атакували ворога і змусили його відступити за межі українського кордону. Після цього відбулась так звана зачистка підрозділами Національної гвардії та був відновлений державний кордон військовослужбовцями державної прикордонної служби України.

Спостерігачі  НАТО з 20 країн світу, котрі стежили перебігом подій на навчаннях залишились задоволені професійним підходом до запобігання повномасштабного вторгнення противника у складі багатонаціональної дивізії».

Вже завтра, після церемонії закриття навчання «Репід Трайдент-2018» усі іноземні підрозділи, за винятком тих інструкторів, які продовжують тренувати українських військовослужбовців, повернуться до своїх країн.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток