Резервісти-десантники відпрацювали «бій в місті»

03.06.2019
Резервісти-десантники відпрацювали «бій в місті»

 

На Житомирщині триває підготовка особового складу оперативного резерву першої черги для потреб однієї із бойових військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Про це Армія ФМ повідомила прес-служба командування Десантно-штурмових військ.

Для підвищення практичних навичок з тактичної підготовки, з резервістами було проведено практичне заняття «бій в місті». Для більшого драйву та створення бойової обстановки, використовувалися прилади та спорядження для гри у пейнтбол.

Резервістів було розподілено на кілька команд, які по черзі виконували завдання зі штурму та оборони об’єктів. Враховуючи реальний бойовий досвід та серйозну підготовку переважної більшості особового складу, навчальний бій був досить таки видовищним. Всі без виключення діяли по бойовому.

- Все було дуже круто та цікаво, як у справжньому бою, - ділиться враженнями молодший сержант Євген Карпяк, який у 2014 році проходив службу в лавах 25 окремої повітрянодесантної бригади. – І було досить не легко, адже більшість хлопців мають реальні бойові навички.

 

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток