Резервісти другої черги проходять збори на Львівщині

10.03.2020
Резервісти другої черги проходять збори на Львівщині

На Львівщині, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, тривають збори резервістів. Військові, яких комісаріати викликали на збори оперативного резерву другої черги, проходять заняття із вогневої та тактичної підготовки, інженерної справи поглиблено опановують військові дисципліни за своїм фахом. Детальніше розповість наш кореспондент Олександр Мазурін.

 

 

 

До зборів, що триватимуть один місяць, залучені, як досвідчені бійці, що мають за плечима солідне бойове минуле, так і громадяни України, які лише нещодавно вступили в лави резерву. Різним є і вік резервістів.

Проте є спільна об'єднавча риса — усі військові відрізняються просто шаленою мотивацією, глибоким розумінням своєї відповідальності за Батьківщину, бажанням вчитися новому, переймати передовий досвід у викладачів.

Програма підготовки резервістів передбачає відновлення та покращення знань і вмінь набутих під час попередньої служби чи під час проходження військової кафедри. Тож військові на стрільбищах вправляються із різними типами стрілецької зброї. Стрільби проходять як вдень так і вночі. Також резервісти опановують новітні тактичні прийоми: вчаться діяти у полі й лісі, в умовах міських забудов, водінню бронетехніки, саперної справи, методики виживання, орієнтування на місцевості,  протидії ворожим снайперам. Велика увага відводиться тактичній медицині та евакуації поранених із поля бою. Попри напружений графік і інтенсивність тренувань, настрій у резервістів  позитивний.

Євгенія Паламаренко, командир роти, родом із Київщини, мріє служити у 72-ій бригаді імені Чорних Запорожців. Тренування у складі резерву Євгенія обрала, як чудову можливість  загартувати себе, підготувати до служби у бойовому з’єднанні:

"Мені подобається, що тут вчать за стандартами НАТО. Вчитися не складно, я переймаю великий досвід у викладачів, які пройшли АТО".

Після завершення зборів, військові відбудуть до військових частин і з’єднань, до яких вони приписані та пройдуть там бойове злагодження.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток