Резервісти готуються до стрибків із парашутом

29.06.2021
Резервісти готуються до стрибків із парашутом

Збори резервістів-десантників, які нині тривають на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, вражають гарною організацією та наповненням навчального процесу. Програма досить насичена, тож резервісти просто не мають вільного часу: навіть у вихідні проходять спеціальну підготовку, а на завершення ще й стрибатимуть із парашутом.

 

 

Як і належить, підготовку резервістів розпочали з прописної істини – інструктажу з техніки безпеки. Воїнам вчергове нагадали, що порушення правил навіть під час ведення стрільби холостими набоями становить певну загрозу життю і здоров’ю побратимів.

Також їм розповіли про особливості перебування на полігоні, правила та порядок користування польовими електричними мережами тощо. Під час тренінгу з тактичної медицини резервісти навчилися застосовувати кожен із засобів, який є в сучасних індивідуальних медичних аптечках, що видають бійцям ЗСУ.

Та найбільш неочікуваним стало укладання парашута! Для тих, хто проходив службу в військах ДШВ, які раніше були Повітряно-десантними військами, зрозуміло, що це означає – стрибки! Бо кожен десантник, перш ніж сісти в літак, повинен сам скласти свій парашут і пройти передстрибкову підготовку. Керівники зборів повідомили, що здійснення практичних стрибків заплановане цього тижня.

Інформація і фото: Інформагентство АрміяInform

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток