Різдво 2020 на передовій

07.01.2020
Різдво 2020 на передовій

Як зустрічають Різдво Христове військові, які обороняють рідну землю на Луганщині, розповідав кореспондент Армія ФМ Владислав Назаркевич. 

На передовій, та й у ближньому тилу не світиться яскрава новорічно-різдвяна ілюмінація та  не вирує святкова атмосфера, як у мирних містах. Військові зайняті своєю звичайною  справою, несуть службу на постах.

Та попри все вони  теж святкують Різдво. Разом з військовими капеланами ми відвідали декілька позицій у  святковий день.  Згадували своїх полеглих товаришів під час молитви. Звісно, що потім був  стіл зі святковими стравами. Всюди по-різному, десь різноманітніше і святковіше, а десь скромніше і більш буденно.   Проте наші герої вважають, що свято в голові і в душі, а не на столі. Звичайно, що кожен з них  хотів би зустріти Різдво зі своїєю родиною . Але  попри все  наголошують на тому, що: друзі, з якими вони пліч-о-пліч воюють - це вже також велика родина. Хоч сумують за ріднею, та радіють, що завдяки їхній службі тут, мільйони українців можуть святкувати Різдво вдома разом із близькими.

Підіймають настрій та не дають сумувати  волонтери та місцеві люди, які вітають  захисників України. Наприклад до підрозділів бригади, що тримає оборону на Луганщині, з Різдвяним вертепом прийшли школярі місцевої сільської школи. Вже декілька років їм доводиться жити і навчатися  біля  лінії фронту.  За цей час  діти  і військові стали вірними та надійними  друзями. Усі свята  вони святкують разом. Тож і на лінії фронту Різдво Христове залишається  справжнім Різдвом, в колі великої  родини та  друзів, які  щиро вітають один одного зі святом.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток