Різдво у Львівському гарнізоні

06.01.2021
Різдво у Львівському гарнізоні

Як святкуватиме Львівський гарнізон і чи не завадить традиційним вертепам і колядкам коронавірус, розповів наш спеціальний кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

 

 

 

 

Традиційні великі різдвяні вертепи через пандемічні обмеження цьогоріч військові не створюватимуть. Проте жоден коронавірус не зможе зашкодити найголовнішому — духу Різдва, духу милосердя та злагоди. Військовослужбовці гарнізону — медики, курсанти, десантники та авіатори —  продовжують допомагати дитячим будинкам та сиротинцям у віддалених карпатських селах.

Окрім того, до Львова з передової повернувся військово-волонтерський «десант» 58-го будинку офіцерів. Творчий колектив, який очолює начальник будинку офіцерів полковник Віталій Провозін, за сумісництвом Святий Миколай, відвідав передові позиції воїнів у районах проведення ООС, завітав до дитячих закладів близько лінії розмежування. Львів’яни навантажили до стелі бус волонтерів подарунками і смаколиками. Діти та школярі підготували листи і малюнки, а студенти купували теплі речі, аби поділитись із військовими часточку домашнього тепла і любові.

Після повернення до Львова працівники культури також відвідали із невеличкою виставою особовий склад 58-ї бригади, яка завершує тренування JMTG-U, а завтра збираються відвідати 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду.

Святково почуваються і армійці бойової групи 33-ї піхотної бригади зі штату Іллінойс, які на Яворівщині завершують процес оцінювання 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського. Американські військові на свята не тільки готують традиційну святкову вечерю, зазвичай, а й одягають червоні ковпаки, яскраві светри та організовують спільні ігри, серед яких — дартс і, часто бачена в голлівудських фільмах, «бінго».

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток