Різдвяний армійський гороскоп

06.01.2020
Різдвяний армійський гороскоп

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати Різдво, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен
Будьте обережні з Різдвяними бажаннями, вони мають властивість збуватися. Так що якщо чогось і хочете, то нехай це буде щось святкове й обов’язково військове.

Телець
У багатьох Тельців сьогодні буде піднесений морально-психологічний стан. Побоювання, по більшій частині, виявляться марними: свято увінчаються успіхом, зусилля дадуть плоди, та подарують романтичні пригоди, владнається житлове питання.

Близнюки
Ви будете схильні дратуватися через будь-яку дрібницю. Втім, непорозумінь через неправильне трактування наказу може бути чимало. У якийсь момент Близнюки здатні виявити, що проґавили контроль над приготуванням святкового столу з рук.
 
Рак

Багатьох Раків буде чекати не надто приємне повідомлення. Швидше за все, це пов’язано з нарядами на свята.

Лев
Левам потрібно звернути особливу увагу на матеріальну сторону подій, оскільки "духовної їжі" може виявитися недостатньо на святковому столі. Хороший смак, стиль, та подяка від керівництва частини може стати візитною карткою вашого успіху у військовій справі.

Діва
Запросіть побратима чи посестру до сімейного вогнища відсвяткувати Різдво. Можливо хтось потребує вашої підтримки.

Терези
Змін вимагають наші серця. Яких саме? Так різних. Зірки тільки попереджають — не варто радикально міняти взагалі все. Дещо варто залишити в статутному порядку. Але ці умови не стосуються формату проведення святкування.

Скорпіон
Скорпіони можуть розраховувати на ідилію  святкування в сімейному колі. Позитивні тенденції реалізуються повною мірою, якщо ви не станете брати на себе ініціативу в невластивих вам службових питаннях, але вчасно відгукнетеся на чужі потреби.

Стрілець
Поведінка побратимів може провокувати вас на конфлікт! Краще відвідати Різдвяні заходи в громадських місцях. Порада від армійських зірочок: стримуйте негативні емоції. Позитив врятує світ!

Козоріг
Багатьом представникам цього знака раптом стане нудно! Захочеться виручити товариша, який перебуває на бойовому чергуванні. Правда близькі будуть зовсім не в захваті від цього бажання так проводити Різдво. Можуть влаштувати бунт.

Водолій
Вам зірки радять провести день з близькими, та в затишній і комфортній обстановці. Невідкладних службових питань у вашому списку зараз немає, тож завітайте на Різдвяну виставу чи ковзанку.

Риби
Сьогодні ви ризикуєте стати об’єктом критики! Це можуть бути жарти коханої  через неправильне сервірування святкового столу, і конструктивна критика колеги, і буркотливе невдоволення начальства з приводу вашої незапланованої відпустки.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток