Російські окупанти обстріляли українських захисників поблизу Новолуганського

25.05.2020
Російські окупанти обстріляли українських захисників поблизу Новолуганського

Вчора ввечері з самохідних артустановок бойовики вдарили по Новолуганському.

Одного з українських захисників під час обстрілу засипало землею. 15 хвилин воїна відкопували його побратими. Чим все закінчилось, в ефірі Армія FM розповів наш кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

"Зараз перебуваю на місці події, де вчора російські окупанти підступно обстріляли позиції українських воїнів поблизу Новолуганського. Як вдалося з'ясувати, ворог майже півтори години вів артилерійський вогонь із самохідних артустановок 2С1 Гвоздика.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією розвідки, російські окупанти стріляли з окупованого населеного пункту Байрак. Ворог, як завжди, розташував артилерію в житловому кварталі та запросив заздалегідь свої ЗМІ. Окупанти чекали на вогонь у відповідь та хотіли показати у пропагандистських ЗМІ, що українська армія порушує Мінські угоди.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На щастя, всі українські воїни живі. Один військовий зазнав контузії внаслідок обвалу фортифікаційної споруди. Йому надана кваліфікована медична допомога. Сили ООС дали адекватну та жорстку відповідь супротивнику, його втрати уточнюються", — розповів Віктор Ануфрієв.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток