Росія випробовує на мешканцях ОРДЛО недієву вакцину від COVID-19

02.08.2021
Росія випробовує на мешканцях ОРДЛО недієву вакцину від COVID-19

Провівши на тимчасово окупованих територіях України агітаційну кампанію з вакцинації російською «Sputnik V», РФ насправді використовує там не цю вакцину, а її однокомпонентного двійника «Sputnik Light», тим самим вводячи людей в оману.

 

 

 

 

 

Однокомпонентна вакцина «Sputnik Light», розроблена на основі вакцини «Sputnik V», не отримала погодження для використання від Європейського агентства з лікарняних виробів (ЕМА) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Схвалення ВООЗ має важливе значення для ширшого поширення вакцини в рамках ініціативи глобального доступу до вакцин від коронавірусу, яка надає препарат для вакцинування бідним країнам.

Все, що Росія може сьогодні надати своїм недореспублікам на Донбасі, – це вакцини, якими користуються лише найбідніші країни світу, в той час, як Україна вакцинує своїх громадянам найкращими та найвартіснішими вакцинами, які використовують всі цивілізовані розвинені країни.

І навіть це Росія робить неофіційно, намагаючись приховати факти завезення вакцини в ОРДЛО. Жителі так званої ЛДНР можуть стати банально піддослідними кроликами для російських фармацевтів, які випробують на них новий варіант своєї вакцини «Sputnik Light», перш ніж запропонувати її росіянам.

Якщо двокомпонентна російська вакцина «Sputnik V» має цілий ряд побічних ефектів, виникає питання скільки таких ефектів має її однокомпонентний нащадок. Ймовірно, їхня кількість значно більша.

Провівши випробування своєї сумнівної вакцини на мешканцях ЛДНР, РФ не нестиме за загибель чи хвороби людей жодної відповідальності, у той час, як результат її випробувань на громадянах Росії повністю ляже на плечі російських фармацевтів. Скільки людей вб‘є ця вакцина насправді – не дізнається ніхто.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток