Розпочалась льотна практика курсантів ХНУПС

07.04.2021
Розпочалась льотна практика курсантів ХНУПС

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочалася льотна практика. На аеродромі побував і наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

 

 

Першими виконали практичні польоти на військових літаках типу Л-39 «Альбатрос» четвертокурсники льотного факультету. Підготовку проходять на базі однієї з навчальних авіаційних бригад, що на Харківщині. Перед стартом польотів курсанти успішно пройшли наземну підготовку та виконали стрибки з парашутом. Зараз курсанти піднімаються в небо разом із льотчиками-інструкторами, відновлюючи свої навички. Згодом вони продовжать виконувати самостійні вильоти.


Усі курсанти цілком готові до виконання завдань у небі. Вони мають по 90 годин нальотного часу. За планом, під час цьогорічної практики вони додадуть до своїх льотних книжок ще по 80 годин.


Практику курсанти розпочали з виконання польотів по колу та в зону на простий пілотаж. Пізніше вони перейдуть до складніших видів підготовки: перехоплення літаків, виконання завдань по наземним цілям із бойовим застосуванням некерованого озброєння, польотів вдень та вночі у складних метеоумовах, на групову злітаність.
Невдовзі до четвертокурсників приєднаються навчанці третього курсу, вертолітники, а також майбутні пілоти, які опановують літаки Ан-26.


Цьогоріч третьокурсники на літах Л-39 «Альбатрос» отримають до 75 годин нальотного часу, вертолітники четвертого та третього курсів відповідно до 21 та 15 годин нальоту. У свою чергу курсанти-випускники транспортної авіації проведуть у небі близько 60 годин, а їхні молодші товариші - майже 65.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток