Розпочалися курси перепідготовки для військових пенсіонерів

Розпочалися курси перепідготовки для військових пенсіонерів

У Львові розпочались чергові курси перепідготовки для військових та представників інших силових відомств, які вже є пенсіонерами чи збираються тільки полишити лави збройних сил.

Наступних три місяці майже 30 чоловіків і жінок вивчатимуть менеджмент безпеки бізнесу. Якщо говорити детальніше про цю спеціальність, то згідно з опитуванням представників програми НАТО-Україна – саме безпековий менеджмент є досить популярним та затребуваним серед військових. Адже з такою спеціальністю можна влаштуватись на роботу в охоронну організацію чи службу безпеки підприємства, створити власну фірму охорони чи щось подібне.

Під час відкриття курсів менеджер програми НАТО-Україна пан Крістофер Штаудт сказав, що цього року виділено близько 400 тисяч євро з бюджету Північноатлантичного альянсу на курси перепідготовки українських військових, котрі звільняються в запас. Ці кошти розподілені досить раціонально по всіх регіонах нашої держави. В основному курси відкривають там, де є велике скупчення військових частин, і відповідно велика кількість військовослужбовців.

От хочу додати, що подібна перепідготовка військових вже планується в Івано-Франківську та на Рівненщині. До кінця року можуть відкритись курси в Харкові та інших східних областях, але це залежить від кількості бажаючих та наявності вільного викладацького складу.

На завершення додам, що по завершенню курсів всі слухачі отримають відповідні сертифікати та, за бажанням, допомогу від європейських партнерів по майбутньому працевлаштуванні.