Сірко-рок! Український гурт "Гонта" впровадив новий стиль музики.

27.12.2017
Сірко-рок! Український гурт "Гонта" впровадив новий стиль музики.

Фронтмен бенду "Гонта" Кость Фастівець та гітарист Валерій Шкребтієнко розповіли слухачам Армія Fm про те, як стати популярним за рік, а також особливості свого стилю.

 

 

Чому обрали саме таку назву?

Кость Фастівець: Ми взяли собі за взірець уманського полковника Івана Гонту. І говорять літописи, що він був не тільки доблесним в боях, але так само міг радіти життю і на повну насолоджуватися ним. І коли прийшов час йому зробити громадянський вибір він його зробив як справжній українець.

 

Як вдалося так швидко стати популярними?

Кость Фастівець: Ми просто робимо свою роботу. А наша робота це наша улюблена справа. Хобі зійшлося з роботою. Щиро робимо те, що вміємо. Напевно наша щирість прийшла до смаку людям. Це запорука успіху у будь-якій справі.

 

До 2016 року, до створення гурту що робили?

Кость Фастівець: Ми всі разом вчилися у Драгоманова. Всі професійні музиканти. І в певний час зрозуміли, що треба зібралися і творити щось чудове для людей.

 

Сірко-рок? Що це за стиль?

Валерій Шкребтієнко: Ми створили свій стиль. Це абревіатура: Сатирично-ІРонічний КОзацький РОК. Ми, як NIRVANA придумала гранж. Так і ми вирішили впровадити щось нове.

 

Скільки зараз є своїх пісень?

Кость Фастівець: Записаних тільки п’ять. Всі інші ще не в студійному записі. Ми якраз зараз і займаємося першим альбомом. Сподіваємося, що скоро він з’явиться в новому році.

Ми не бізнесовий, ми щирий проект. Заробити грошей для нас не ціль. Для нас музика це життя. Від того ми й отримуємо задоволення.

 

Хто пише пісні?

Кость Фастівець: У нас в колективі два автори. Моя дружина пише пісні, а я музику я.

 

 

Чи присутня у вас громадянська лірика?

Кость Фастівець: Загалом у нас розважальні пісні, проте є декілька композицій, які відгукуються на виклики сьогодення. Ми обов’язково на концертах співаємо ці пісні. Аби показати, що саме нашим військовим ми завдячуємо тому, що маємо змогу святкувати різні події та жити у мирі. Одна з таких пісень «Будемо стояти».

Ми не стоїмо осторонь тих процесів, що відбуваються в нашій країни. Як би не називали ті події, що відбуваються на сході, ми чітко усвідомлюємо, що це війна. Ми підтримуємо наших військових. І чітко усвідомлюємо, що перемагає країна не та в якої сильна армія, а та громадяни якої усвідомлюють, що це і їх війна. Тобто війна на всіх фронтах і на культурному, і на військовому.

 

Слухати весь ефір з гуртом Гонта, а також нові композиції, що не вийшли в широкий загал, ви можете за посиланням: https://soundcloud.com/armyfm/rankova-kava271217-gurt-onta

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток