Saber Guardian-21: активна фаза

02.06.2021
Saber Guardian-21: активна фаза

В Угорщині розпочалася активна фаза багатонаціональних навчань Saber Guardian-21, в яких бере участь ротно-тактична група Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Докладніше з місця подій в ефірі Армія FM розповів наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

 

"Вчора наші військові вийшли в район виконання завдання, закріпилися, перекрили усі можливі підходи противника інженерними загородженнями, замаскували бойову техніку та облаштували основні та запасні позиції, виставили патрулі та спостережні пости, організували взаємодію зі штабом батальйону «Bluefor».

Приблизно о 17.00 почалися перші бойові зіткнення. Так поблизу одного зі спостережних пунктів було виявлено дозор «Opfor» в складі однієї одиниці бойової техніки та 12 осіб піхоти. Розпочався бій, в ході якого противник був змушений відступити, зазнавши значних втрат. Серед наших військовослужбовців ніхто не зазнав ушкоджень.

Сьогодні близько 6.40 ранку на позиції наших десантників висунувся підрозділ противника у складі 4-х бойових машин піхоти «М-113». Протягом кількох хвилин влучним вогнем гранатометів та стрілецької зброї усі машини та особовий склад було знищено. Серед наших військ втрачено одну одиницю бойової техніки, яка перекрила шляхи відступу противнику.

Завдяки ефективній взаємодій з вищим штабом, командуванням «Bluefor» до місця зіткнення було оперативно спрямовано резерв з підтримкою авіації, але їх допомога не знадобилась", - розповів кореспондент.

Навчання тривають. Про подальший перебіг подій слухайте у наступних випусках.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток