«Saber Junction - 2019»: українські десантники дяляться освідом з бійцями провідних країн світу

«Saber Junction - 2019»: українські десантники дяляться освідом з бійцями провідних країн світу

Українські десантники продовжують брати участь у багатонаціональних навчаннях в Німеччині «Saber Junction - 2019». Що там зараз відбувається Армія ФМ розповіла Старший офіцер пресслужби командування десантно штурмових військ ЗС України Юлія Федоренко. 

 

 

 

 

"Цього річ у багатонаціональних навчаннях в Німеччині «Saber Junction - 2019» українські десантники - військовослужбовці 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади входять до складу BLUFOR. Основою яких є 173-тя повітряно-десантна бригада Збройних Сил США. Головна особливість – усі події максимально наближені до бойових.

Під час активної фази навчань українці мали утримувати одну з позицій, яку за один день двічі намагався прорвати противник, та навіть використовуючи бронемашини їх спроби вийшли невдалими. Кілька одиниць техніки українці умовно знищили і захопили, як трофеї. Окрім того, противник втратив близько двох десятків військовослужбовців. Десантники ж вистояли на своїх рубежах без втрат.

На світанку наступного дня командир десантно-штурмової роти лейтенант Дмитро Капітула отримав новий наказ зайняти черговий рубіж, та знову недопустити прориву ворога. В той же час командир 173-ї повітряно-десантної бригади армії США спілкуючись з нашими хлопцями відзначив - його підлеглим є чого у повчитися у українських десантників, адже вони вкотре довели, що мають надзвичайно серйозний вишкіл" - наголосила Юлія Федоренко.