Saber junction-2019: українські десантники діляться досвідом з бійцями провідних країн світу

25.09.2019
Saber junction-2019: українські десантники діляться досвідом з бійцями провідних країн світу

Українські десантники продовжують брати участь у багатонаціональних навчаннях в Німеччині Saber junction-2019. Що там зараз відбувається Армія FM розповіла старший офіцер пресслужби командування десантно-штурмових військ ЗС України Юлія Федоренко.

 

 

 

 

Українські десантники на міжнародних навчаннях. Цього річ у багатонаціональних навчаннях в Німеччині Saber junction-2019 українські десантники — військовослужбовці 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади входять до складу BLUFOR. Основою яких є 173-тя повітряно-десантна бригада Збройних Сил США.

Головна особливість — усі події максимально наближені до бойових. Під час активної фази навчань українці мали утримувати одну з позицій, яку за один день двічі намагався прорвати противник, та навіть використовуючи бронемашини їх спроби вийшли невдалими. Кілька одиниць техніки українці умовно знищили й захопили, як трофеї. Окрім того, противник втратив близько двох десятків військовослужбовців. Десантники ж вистояли на своїх рубежах без втрат.

На світанку наступного дня командир десантно-штурмової роти лейтенант Дмитро Капітула отримав новий наказ зайняти черговий рубіж, та знову не допустити прориву ворога. Водночас командир 173-ї повітряно-десантної бригади армії США спілкуючись з нашими хлопцями відзначив — його підлеглим є чого повчитися в українських десантників, адже вони вкотре довели, що мають надзвичайно серйозний вишкіл.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток