Sea Breeze – 2021: тренування з тактичної підготовки

01.07.2021
Sea Breeze – 2021: тренування з тактичної підготовки

На загальновійськовому полігоні "Олешківські піски" у межах українсько-американських навчання "Сі Бриз – 2021" відбулися практичні тренування з тактичної підготовки. Про це повідомляє ВМС ЗС України.

 

 

 

 

 

Військовослужбовці окремого батальйону морської піхоти командування морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, морської піхоти США, Грузії та Республіки Молдова діяли у складі єдиного багатонаціонального підрозділу.

Тренування було розподілено на три етапи. Під час першого тактична група отримала завдання вийти з району зосередження в район очікування. Там командир тактичної групи провів короткий брифінг і на макеті місцевості означив завдання командирам підрозділів.

Другий етап – виконання завдання. За легендою, тактична група мала вийти в тил умовного противника та знищити важливі об'єкти інфраструктури військового призначення.

У ході остатнього етапу військовослужбовці здійснили марш до району зосередження, але під час руху колон противник влаштував засідку. Всі дії відпрацьовувались умовно, без бойової стрільби.

Нагадаємо, українсько-американські навчання Sea Breeze триватимуть з 28 червня до 10 липня і будуть наймасштабнішими за понад 20 років. З боку України в них візьмуть участь 24 одиниці кораблів та катерів, 17 літаків, десятки одиниць озброєння та військової техніки. Крім того, з 3000 учасників тренувань половину особового складу становитимуть українські військові.

Фото: ВМС ЗС України.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток