Секрети щасливої сім’ї

15.05.2021
Секрети щасливої сім’ї

Українці разом з усім світом відзначають чудове родинне свято — Міжнародний день сім’ї. В Україні день Сім’ї відзначають із 2012 року. Свято покликане звернути увагу громадськості різних країн на проблеми сім’ї, розуміння питань родини, поглибити знання соціально-економічних і демографічних процесів. Дуже важливо, щоб у сучасної сім’ї була злагода, добробут, життя без насильства та ненависті.

 

 

Сім’я, родина, рід… До цих головних надбань людського суспільства ми, українці, завжди ставилися й ставимося з особливою святістю та повагою. Сім’я — джерело любові, солідарності та прихильності, тобто тих цінностей, на яких будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Сім’я це той фундамент, на якому міцніє та розвивається країна, зростає добробут кожної родини.

Беззаперечно, сім’я — це найдорожче для кожної людини. Саме у родині ми знаходимо духовні сили, наснагу, підтримку та оптимізм. Хто ще може підтримати, втішити, допомогти, вислухати та дати слушну пораду у важких життєвих ситуаціях, як не найрідніші люди. Хто щиро розділить радість у моменти щастя, як не близькі та кохані. З сім’ї розпочинається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

Як відзначити Міжнародний день сім'ї? Головне, проведіть сьогоднішній день зі своєю родиною. Варіантів відпочинку може бути дуже багато — веселе проведення часу вдома, виїзд на природу, сімейна велопрогулянка, цікава подорож містом чи приготування традиційної сімейної страви. Звісно ж у цей день треба поздоровити усіх своїх родичів, а особливо бабусь та дідусів, які залишаються старійшинами родин. Обов'язково обійміть членів своєї сім'ї, скажіть їм, як ви їх любите і цінуєте, поділіться своїми почуттями і відчуйте їхню важливість для вас. А якщо в цей день у вас немає змоги особисто привітати близьких людей, то обов'язково зателефонуйте чи надішліть смс-привітання.

Для всіх, хто хоче зробити свою сім’ю щасливою розкриємо декілька простих секретів дружньої родини:

- показуйте свою любов, не приховуючи своїх справжніх почуттів;

- сідайте обідати або вечеряти всією сім'єю, якщо є така можливість;

- створіть власні сімейні традиції, які дозволять стати дружними і згуртованими;

- займайтеся домашніми справами всі разом, щоб відчувати підтримку і допомогу близьких людей;

- говоріть слова подяки своїм рідним людям;

- заведіть вихованця, який буде розвивати у всіх членах сім'ї відповідальність і турботу;

І найголовніше, бережіть сімейний вогник, свої рідних! Нехай у кожній сім’ї буде непохитна твердість родинних стосунків, мир та злагода, а це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї. 

Будьте щасливі та підтримуйте одне одного!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток