Силачі Повітряного командування Захід визначили найсильніших

11.03.2019
Силачі Повітряного командування Захід визначили найсильніших

Авіатори Повітряного командування «Захід» визначили найсильніших із найсильніших у своїх лавах. В Івано-Франківську на базі бригади тактичної авіації пройшла першість командування із гирьового спорту. Подробиці – у нашого кореспондента Владислава Назаркевича.

 

 

Декілька днів тому в ефірі Армія FM ми розповідали про інтенсивні польоти в Івано-Франківській бригаді тактичної авіації. Але вражає, що авіатори живуть не лише польотами. Тут серйозно культивують масовий спорт. Щойно в бригаді завершились змагання з гирьового спорту серед військовослужбовців Повітряного командування Захід. Всього у змаганнях взяли участь п’ять команд, в кожній з команд по шість осіб, серед яких обов’язково одна жінка. Змагання проводилися за офіційними правилами Союзу гирьового спорту України.

Учасники були представлені в усіх категоріях: від найлегших силачів вагою до 63 кілограми  до важковаговиків з вагою понад 95 кг! Чоловіки виконали поштовх та ривок гирі вагою 24 кг, жінки ж робили ривок  гирі вагою 16 кг.

Перше місце серед жінок виборола старший лейтенант Тетяна Анусіна, вона фахівець технічно-експлуатаційної частини бригади тактичної авіації. Її результат 25 ривків 16 кілограмовою гирею правою рукою та 15 ривків – лівою. Загалом – 40 балів. Це звичайно не світовий рекорд, але результат вартий поваги.

Найсильнішим став молодший сержант Віктор Онисько. Його результат дуже високий – 205 ривків.

Серед команд почесне перше місце посіла Івано-Франківська бригада тактичної авіації, друге місце здобула Севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна, третє – Теребовлянський зенітний ракетний полк.

Наостанок ще одна спортивна інформація — авіатори бригади нещодавно взяли участь у чемпіонаті Івано-Франківська з футзалу та вибороли бронзові медалі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток