Син колишнього полоненого військового ЗСУ Андрія Бессараба – Олексій про свій музичний проект

13.11.2018
Син колишнього полоненого військового ЗСУ Андрія Бессараба – Олексій про свій музичний проект

Сергій Жуковський: Олексію, коли ти вирішив займатися музикою?

Олексій Бессараб: В 12 років. Я пробував писати вірші. А мій друг на той момент записав свій перший трек. Я подумав, що і я можу це зробити. Я знайшов безкоштовну мінусовку і записав все на комп’ютер на мікрофон з навушниками, об’єднав все в одну доріжку, залишив у соціальній мережі і понеслося. Потім я вже почав записуватися на студіях і це стало звучати краще.

Сергій Жуковський: Ти сам є автором всіх своїх пісень?

Олексій Бессараб: Одного разу я спробував позичити приспів у одного виконавця, але зрозумів, що так це не працює. І тому зараз пісні пишу сам.

Сергій Жуковський: Чим ти ще займаєшся окрім музики?

Олексій Бессараб: Я ще пробую розвивати свій мікро-бізнес – я роблю пісні “під ключ”, роблю джингли на ютуб-канали для відео, а також навчаюся в університеті на другому курсі на економіці.

Сергій Жуковський: Твій батько військовий. Не впливав на твій вибір навчання?

Олексій Бессараб: Коли я приймав рішення куди вступати батько був у полоні і ми майже не спілкувалися. В будь-якому разі мій батько був за мій вибір, адже у нас в родині демократія – ми самі вирішуємо що робити. Навіть рішення переїхати до Києва було нелегким, але це моє життя. І я хотів спробувати. Адже якщо у мене щось не вдалося я би завжди міг повернутися.

Сергій Жуковський: Які твої плани далі?

Олексій Бессараб: Далі – максимальний розвиток у музичному напрямку. Мені з дитинства хотілося бути відомим. Аби люди мене слухали, поважали. Я бачу себе на сцені набагато більше, ніж успішним підприємцем. Мені хочеться емоцій від людей. Я постійно уявляю як я виходжу на сцену, як всі кричать. Це магія.

Сергій Жуковський: В тебе вже є кліпи?

Олексій Бессараб: В мене є два кліпи, які не соромно показати. Один з них – це кліп на пісню “Сам по собі”. Це пісня повернула мене в стрій. Адже, батько потрапив в полон за кілька днів до мого першого концерту. А тато завжди мене підтримував у музиці, ми з ним були на одній хвилі. Він мав демобілізуватися, повернутися додому. А тут в один момент я повертаюся додому і мама каже, що тато потрапив у полон. Я вже думав все відмінити. У день концерту настрою не було ніякого. І тут подзвонив тато і сказав, що треба боротися, що в житті все буває. І ми зробили цей концерт. Але після нього в мене почалася депресія, я нічого не хотів писати. Це тривало все літо. А потім в кінці літа я написав пісню “Сам по собі”. Ми зняли кліп, я сам його зрежисував і спродюсував.

Сергій Жуковський: Де можна подивитися твої відео-роботи?

Олексій Бессараб: Я є на фейсбуці та в інстаграмі під іменем Олексій Бессараб. А кліпи можна знайти, якщо задати в пошук “Хром – Магнит”.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток