Скарбниця військових пілотів поповниться новим авіаційним тренажером

07.11.2017
Скарбниця військових пілотів поповниться новим авіаційним тренажером

Приватне підприємство зі Львова «Маркет-Матс» вже цього місяця передасть Міністерству оборони України сьомий авіаційний тренажер. Про це повідомив військовий кореспондент Владислав Назаркевич.

Це сучасна комп’ютеризовано-механічна система, за допомогою якої військові пілоти зможуть відточувати майстерність у керуванні літаком Л-39.

Варто зазначити, що розробка і створення апаратів здійснюється виключно за українськими схемами, без жодних імпортних «вкраплень».

До роботи залучені науковці місцевих вищих навчальних закладів, працівники, які багато років працювали на підприємствах оборонного комплексу, та військові льотчики, котрі десятки років присвятили льотній справі.

Одне з завдань розробників – досягти максимальної ідентичності руху усіх органів керування тренажеру та реального літака.

Серед переваг над справжніми ЛА те, що, вони дозволяють суттєво заощаджувати кошти, зокрема економлячи авіаційне пальне.

 

 

 

Зараз на завершальній стадії розробки львівських фахівців – тренажер вертольоту Мі-24. Він має суттєво покращити підготовку пілотів армійської авіації. Також тут вже працюють над тренажерами літаків Су-24, Су-25 та Су-27.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток