СМАРТ ПОМЕШКАННЯ В МОДІ: НА ЛЬВІВЩИНІ БУДУЮТЬ ЖИТЛО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

СМАРТ ПОМЕШКАННЯ В МОДІ: НА ЛЬВІВЩИНІ БУДУЮТЬ ЖИТЛО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

 

На Львівщині будують гуртожиток для військових. Хто житиме у новобудові, як ці помешкання будуть оздоблені, та що ще будують в регіоні для військових, в ефірі Армія ФМ розповів військовий журналіст Владислав Назаркевич.

 

 

 

 

У селі Липники на Львівщині розпочали будівництво чотириповерхового гуртожитку для військовослужбовців. Зараз будівельники лише провели земляні роботи та почали будувати фундамент. Завершення будівництва заплановане на кінець 2020 року.

Цей гуртожиток матиме 54 квартири. Вони відповідають концепції смарт-квартири або квартири-студії. Зараз таке житло досить часто будують і продають як варіант бюджетного та водночас комфортабельного помешкання. Тут передбачені передпокій, окремий санвузол та кімната, в якій обладнаний кухонний куток з усім необхідним для приготування їжі.

У Липниках розташовані декілька військових частин Повітряного командування «Захід». Вони несуть бойове чергування в системі протиповітряної оборони країни. Не так далеко звідси – 80-та окрема десантно-штурмова бригада та Національна академія Сухопутних військ. Тож таке житло є дуже очікуваним і потрібним для військових.

У цих квартирах можуть жити сержанти і офіцери, одинокі військовослужбовці або й молоді подружжя. У Західному територіальному квартирно-експлуатаційному управлінні кажуть, що вже оголошений тендер на будівництво ще одного гуртожитку такого типу. Відтак загалом в Липниках має з’явитися трохи більше сотні нових квартир.

Також такі гуртожитки з квартирами-студіями будуються на Львівщині у Яворові, Бродах, Новому Калинові, Золочеві та Старичах. У Волинській області – у Володимир-Волинському та Луцьку.