Сьогодні 36 ОБМП 2 роки!

20.07.2017
Сьогодні 36 ОБМП 2 роки!

Сьогодні свій другий день народження святкує 36-та окрема бригада морської піхоти. У Миколаєві відбулися заходи, присвячені цьому дню. У ефірі «Армії FM» привітали зі святом прeс-офіцeр 36 ОБМП Олeксандра Бeзсмeртна та комбат 500-го батальйону морської піхоти Вадим Сухарeвський:

«Дата не кругла і невелика, проте за ці два роки в процесі формування нового сучасного війська, бригада показала себе позитивно і з кращої сторони. Це не самореклама, а слова очевидців і тих людей, які нас зустрічали з ротації в пунктах постійної дислокації в Маріуполі, Бердянську та Миколаєві. Сьогодні ми шанували пам`ять загиблих побратимів покладанням квітів та хвилиною мовчання біля Стели загиблим  морським піхотинцям», - розповіла Олександра Безсмертна.

«Хочу сказати одне, морська піхота розвивається, морська піхота воює і нас стає більше. І фраза «Нас мало у натільниках» у суспільстві розумітимуть вже зовсім по-іншому. Тому, передаю вітання всім побратимам морським піхотинцям, що служать на теренах нашої держави: Одесі, Бердянську, Маріуполю і Миколаєву. Ростемо, воюємо, перемагаємо!», - привітав Вадим Сухаревський.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток