Сьогодні в Україні відзначають Міжнародний день миротворців

Сьогодні в Україні відзначають Міжнародний день миротворців

Свято встановлено Указом Президента України «Про Міжнародний день миротворців» від 30 квітня 2003 року після офіційного звернення Асоціації миротворців України до Президента України враховуючи вагомий внесок миротворців у підтримання стабільності у різних регіонах планети та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН. Відзначають цей день в усіх куточках України й зокрема у Житомирі. Сьогодні ветерани Миротворчих операцій разом з десантниками, які вшановуючи пам'ять про побратимів поклали квіти до пам’ятника загиблим миротворцям у 199-му Навчальному центрі Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Далі пряма мова.

Сергій Коробцов — голова обласної організації миротворців: "Країна приєдналася до миротворчих місій 1992 року. І досі успішно виконує місії. Наші миротворчі пройшли 25 операцій. Беруть участь у 9 наявних".

Андрій Ушаков — офіцер відділу військового співробітництва ДШВ ЗС України: "Двічі проходив службу у 56-му вертолітному загоні місії ООН республіки Ліберія, Західна Африка. Попри те, що сьогодні ми покладаємо квіти до пам'ятників загиблих товаришів, я хочу привітати всіх, хто причетний до цього свята. І побажати головного — вибороти мир!"