Солдату на замітку: як не потрапити у «пастку» бота

07.02.2018
Солдату на замітку: як не потрапити у «пастку» бота

Військові фахівці у сфері інформаційної безпеки звертають увагу на додаткові заходи безпеки в роботі з соціальними мережами!!! Зокрема, у публікаціях своїх особистих даних, переписку з близькими людьми. Викладаючи багато особистої інформації, ви наражаєте на небезпеку своїх рідних та близьких.

«На бійців, особливо у зоні бойових дій, які неодружені, чатує інша небезпека – фейкові акаунти привабливих жінок», - стверджують спеціалісти з інфобезпеки.

За словами фахівців, боти створюють акаунти  жінок  у соціальних мережах. Як правило, їхні фото виглядають привабливо, дуже часто зроблені, начеб-то, у екзотичних місцях, в  напівоголеному вигляді і вони самі напрошуються у друзі.

Коли ж розпочинається спілкування з чоловіків виманюється інформація про місце перебування підрозділу, кількість, наявність технічного оснащення.

Чоловіки «ведуться» на такі фейкові акаунти і починають активну переписку. При цьому, не одразу, боти  намагаються витягувати якусь корисну інформацію від бійців. Це справа рук противника.

Хлопці, будьте  пильні, коли вступаєте у переписку з незнайомими людьми у соціальних мережах.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток